Profil společnosti

Firma byla založena 12. května 2000 jediným společníkem Arnoštem Křenkem, který podniká v oboru truhlářství, zámečnictví a jiných řemesel od roku 1992.
Společnosti A.K.T. s.r.o. sídlí ve vlastním výrobním objektu, vybaveném potřebným strojním zařízením pro zakázkovou truhlářskou výrobu. V areálu je také vybavená zámečnická dílna, výroba z nerezu a kovárna.

truhlarna03Výrobní program tvoří výroba atypického nábytku, oken, dveří, truhlářské a tesařské práce. Dodáváme atypický interiér pro pošty, spořitelny, školy, úřady a subdodávky pro ostatní truhlářské a stavební firmy. Výrobu zajišťujeme dle požadavku, kompletně včetně montážních, dokončovacích prací a dopravy.

V regionu dodáváme výrobky na zakázku i materiál (řezivo) pro fyzické osoby i firmy.
Firma je schopna v rámci náhradního plnění dodat i stavební a zámečnické práce, zajistit dopravu, stěhování, vyklízení, atd. V rámci náhradního plnění dodáváme veškeré naše truhlářské výrobky, materiál a práce, nábytek do mateřských škol,
ochranné pracovní pomůcky a ostatní zboží dle požadavku zákazníka.

2014-09-17 17.51.40

Silné stránky společnosti : kvalifikovaná práce, zakázková výroba, strojní vybavení, dopravní dostupnost – vjezd autem do areálu, stabilní spolupráce s dodavateli materiálu, množstevní slevy.

POSKYTUJEME NÁHRADNÍ PLNĚNÍ
(Zákon o zaměstnanosti č. 435/2004 Sb. § 81 odst. 2b)

finalista-firma-roku2015

Finalista Vodafone Firma roku 2014

Finalista Vodafone Firma roku 2018